FOTOPAK - lacné fotky online

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje vyvolávaniu a tlači digitálnych fotografií, plagátov a fotoobrazov online cez internet. Sme kolektív šikovných ľudí, pre ktorých je digi fotografia koníčkom, s bohatými dlhoročnými skúsenosťami z malých fotolabov, aj z veľkokapacitných laboratórií. Vďaka týmto skúsenostiam sme skombinovali pri vyvolávaní a tlači digitálnych fotografií prednosti oboch: fotografia, tak ako ju poznáte z kvalitných fotolabov za cenu fotografie z veľkokapacitného laboratória. Pri vyvolávaní a tlači digitálnych fotografií sme sa zamerali na odstránenie známych nedostatkov, a to je hlavne orez fotografie pri dodržaní štandardných rozmerov fotografie. Vy sami si digitálne fotografie orežete jednoduchým úkonom pri odosielaní zákazky tak, aby ste nemali napr. orezané hlavy a štandardný formát fotografie bol zachovaný napr. 10x15 (a nie 10x12, 10x13 atď). Taktiež si môžete urobiť vhodný výrez z fotografie.

Kvalita vyvolávania a tlače digitálnych fotografií je dodržaná používaním špičkových materiálov a zariadení značky FUJIFILM, s ktorou úzko spolupracujeme.

Vyvolávanie a tlač digitálnych fotografií prebieha na zariadeniach FUJI FRONTIER pri používaní chémie a papierov rovnakej značky.

Používame papiere FUJICOLOR Crystal Archiv a FUJICOLOR Crystal Archiv SUPREME. Obidva sa vyznačujú vysokou vernosťou farieb, stálosťou a životnosťou. SUPREME je luxusnejšie prevedenie s vyššou gramážou a zlatou potlačou. Značku chémie a papiere NEMENÍME! systémom čo je najlacnejšie na trhu :-) čím je zaručená stála kvalita produkcie.

Každá Vaša digitálna fotografia prejde našimi rukami a zábery upravujeme jednotlivo bez používania automatiky.

Budeme radi, ak nám napíšete vaše pripomienky, aby sme sa priblížili k vašim potrebám a požiadavkám.