fusion hotel Praha

Ideálna lokalita, kúsok od známeho Václavského námestia a ďalších vyhlásených pamiatok. Dizajnový hotel so štýlovými interiérmi zdobia umelecké diela mladých českých umelcov. fusion hotel Praha ponúka hlavne nevšedné poňatie ubytovacích i gastronomických služieb. Interiér tvorí najmodernejšie technické zázemie a jedinečné priestory tvorené mladými umelcami. Čo je jednou z najväčších výhod, hotel sa nachádza v centre historickej Prahy.

 

Ubytovanie v štýlových izbách

 
Pre návštevníkov je pripravené ubytovanie v štýlových izbách, štúdiách, byte alebo hromadných spálňach. Samozrejmosťou je rýchle a bezplatné pripojenie k internetu. Nájdete tu otočný bar a 2 reštaurácie. Vo všetkých izbách môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a Apple TV.
 
Hotel fusion sa nachádza v pešej vzdialenosti od významných historických pamiatok Prahy. Za pár minút prídete na Václavské námestie, Staromestské námestie a Orloj sa nachádzajú vo vzdialenosti 500 metrov a stará židovská štvrť 700 metrov od hotela. Len zhruba dve minúty od hotela sa nachádza stanica metra Můstek, takže aj vzdialenejšie miesta Prahy sú pohodlne dostupné. Na pražské letisko sa dostanete verejnou dopravou za 40 minút.
 
Nielen hotelovým hosťom je na prízemí určeny bar Soup in the City - zdravé a sýte polievky a niečo malé na zahryznutie. Hotelová reštaurácia Epopey zase ponúka skvosty českej kuchyne. A pozor! Otočný bar so salónikom 360°Lounge Bar, je prvým svojho druhu v Európe.