Penzión Javorina v Čičmanoch

Krásny deň z maľovaných Čičmian. V zmysle vašej požiadavky, Vám zasielame informácie, ponuku na zabezpečenie ubytovania, stravovania a  možnosti voľno časových aktivít.

Popis a lokalizácia penziónu Javorina

Ponúkneme Vám oblasť  Rajecká dolina -Strážovské vrchy,a tak vidieť tiež veľmi krásny -romantický kúsok Slovenska. Obec je jedinečnou svojho druhu na Slovensku, pre svoje pomaľované domčeky, a ľudovú architektúru. - pamiatková ľudová rezervácia -chránená Unescom.

Okolitá príroda Strážovských vrchov, a Rajeckej doliny, Vám ponúka tak ako prechádzky po prírode, a návštevy množstva historických pamiatok. Turistické trasy pre náročných ale aj pre začiatočníkov, vám zabezpečia nazretie do panenskej prírody celej Rajeckej doliny. V blízkom okolí na Vás čaká história ,či moderná časť Slovenska, v podaní " zámku Bojnice" "Slovenský betlehem" "Rajecké Teplice"

Náš penzión Javorina Vás privíta svojou domáckou atmosférou, v oáze pokoja a relaxu. Ponúkame ubytovacie, stravovacie, a wellness služby v duchu tradícií. Domáca , Slovenská kuchyňa, uspokojí každého gurmána. Posedenie na našom gazdovskom dvore, plnom domácich zvierat, v sprievode domáckej grilovačky a živej ľudovej hudby, vám prinesie balzam na duši.

Priestorové vybavenie penziónu:

Ubytovacia časť, Reštaurácia, Letná terasa, Kamenná vináreň s krbom, Gazdovský dvor, Relax centrum, spoločenská miestnosť

Rád by som Vám dal do pozornosti naše dva programy v duchu tradícii a sprievodné aktivity „Tradičná Čičmanská zabíjačka“ a „Deň Slovenského sedliaka“: ( príloha)

Programy si môžete ešte obohatiť "historickým kasínom" , vidieckymi aktivitami, ochutnávku SR vín alebo SR páleniek

Do zábavy vám môže hrať : cimbalová muzika, alebo živá Čičmianska ľudová hudba .

V rámci turistiky , sme vám dali do ponuky 60min vychádzku so sprievodcom,za poznaním Čičmian a ľudových zvykov :“ výlet s fujarou za poznaním Čičmian“ Voľný čas si môžete spríjemniť: relax centrom (sauna, jacuzzi, masáž) alebo biliardom či šípkami.

Čakáme na vás ako je zvykom....v kroji a s pohárikom