Sampa Events: Denné tábory pre malých dobrodruhov

Nie len vy veľkí Dobrodruhovia, ale aj vaše deti chcú zažívať niečo nové a dobrodružné. Kde sa dá také niečo zažiť? V táboroch, ktoré organizuje Sampa Events :)

Sme eventová agentúra a okrem organizovania rôznych teambuildingových programov a eventov pre firmy, ponúkame aj detské denné letné tábory. Naším cieľom je ľudí opäť spojiť s prírodou a aspoň na chvíľu ich odpútať od virtuálneho sveta. Chceme deťom dopriať,  aby aj mohli oni zažiť kúsok z detstva tak, ako sme ho zažili my. Bez mobilov, s kamarátmi, v prírode, hrať sa, spoznávať a zažívať nové veci pod rúškom dobrodružstva a hlavne silného zážitku.

V ponuke máme dva druhy denného letného tábora - Sampovia výletníci a Sampovia na bicykloch. V oboch táboroch máme pre deti  pripravený zaujímavý program.

Sampovia výletníci - doprajte vašim deťom letný zážitok, kde prežijú každý deň inak. Príroda, kamaráti, zvieratká, farma, deň na zámku s čarokrásnymi miestami, plavba na rieke Morava a plno iných dobrodružstiev. O deti sa postará náš akčný a zábavný inštruktorský tím J.

Sampovia na bicykloch - novinkou je náš denný cyklo-tábor, kde každý deň bude na deti čakať iná cyklotrasa, na ktorej si do sýtosti zabicyklujú. Je to cesta plná zážitkov, dobrodružstva a dní nabitých rôznorodého programu. Pre deti sme pripravili cestu za jazerom, výlet do Hainburgu, kde sa môžu vyšantiť na  kúpalisku s tobogánom, zálesácky deň so spoločným varením gulášu, vojenské múzeum a návštevu čokoládovne, opičiu dráhu a mnoho iného.

Viac informácii  vrátane prihlášky nájdete na našej stránke: www.sampaevents.sk.  Podrobné inštrukcie zašleme rodičom po prihlásení dieťaťa do tábora.

Veríme, že vás náš program zaujal a už vopred sa tešíme na vašich malých dobrodruhov :)